úterý 21. května 2013

Přebor na klasicky (dlouhé) trati

V neděli (19.5.) OB víkend pokračoval krajským přeborem na klasice v lesním divadle v Řevnicích. Místo, USK a Bořan dávali dohromady tušit, že to asi nebude zadarmo. A nebylo. Zuzana vyhrála D35 za 73 minut, ve většině kategorií se chodila liga 100 a často mnohem víc. Kolmice na vrstevnice v břidlici nejsou překvapivě moc rychlé, ale neběželo se tady poprvé, takže to všichni vědí :o).

Z Kamenice běželo skoro 70 závodníků a zvláště v dětských kategoriích byl pořádný nával.Ota ztratil opět minutu na 1.k. jako včera ale pak to šlo dobře a vyhrál. Adam v H12kách to nemá lehké, konkurence jako hrom, ale 8. místo ze 32 je super!

Jak zbytečně náročné (a někdy i nudné) byly tratě, tak o to důstojnější bylo vyhlášení. Na podiu v amfiteátru lesního divadla, stupně, medaile, tak to má být! O co lepší než neslané nemastné vyhlášení na B-čkách ve Slaném, kde ani děti nevěděly, kam se mají postavit.