pondělí 3. června 2013

ŽB na Vysočině

Druhé kolo žebříčku B proběhlo 1-2.6. nedaleko Nového města n.M. (Bohdalec) v typicky vysočinském terénu - rychlý les bez většího převýšení a melioračky. Kamenice má málo čtrnáctek a tak naše výprava byla oproti krajským závodům dost prořídlá. V sobotu jsme Otu poslali s Hankovcovými a zamířili do Rynárce kde děda slavil narozeniny. A to se podle očekávání projevilo - Ota hned běžel lépe! Dokonce tak dobře, že vyhrál a přijel na konec oslavy (skoro) s úsměvem...V neděli jsme se pak přidali i my kromě Adama, který zůstal u babičky (rýma) a pozoroval rozvodněný potok, který mu znemožnil oblíbené rybaření. Příjemný, rychlý les kde se dalo hodně rychle běžet, ale kontroly byly trochu schované a dalo se tam lehce chybovat. To se stalo celé rodině, nejvíce Zuzaně (4´), já s Otou jen po 1´. Otovi to stačilo na 3. místo, ale Zuzaně ne :o).

H14 sobota:                                                                  neděle: