neděle 9. září 2012

ŽB Jihlava

Poslední B-čka se běžely v Jihlavě (Pávov). Krásné babí léto a rychlé (v sobotu) nebo zabušené (v neděli) tratě. Hezké bylo prostorné shromaždiště u rybníka (koupání oba dny), delší byly cesty na start. Šlo o to vylepšit žebříček a vyběhnout na příští rok A-čko, nahnuté to měl především Šimon.

Sobotní závod byl hodně rychlý, v čistém lese kde bylo málo detailů bylo možné dlouho dohledávat. Kamenici se moc nevedlo, s vyjímkou Káji, která byla 2. Slušně ale běžel Šimon (7.), Ota ztratil přes 3 minuty na 2. kontrolu a pak ještě minutu a dostal 7 minut (15.).

V neděli jsme už běželi všichni, trať ale už vedla do hustníků, tyčoviny a kopřiv, kontroly poschovávané v náletech, na konci ale zase let čistým lesem bez detailů. Ota jednu kontrolu zase zazdil, takže to nebylo lepší než 14. místo, Šimon opět dobře (4.). Nejlépe běžel Hugo (2.), Adam to také trochu zkazil.

Já jsem 3 kontroly pohledal a nestačilo to (2.).
Výsledkově tedy pro nás nepříliž povedená víkend, na B-čka ale pěkné, pohodové proběhnutí, jen některé kontroly trochu o náhodě.